10 Aralık 2015 Perşembe

Ölüm Isıga Uzanmıs, Kadınsa OnaBenim sigara içmem gerek sanırım, kahve var bir şeylerde karalıyoruz, evet evet sigara dumanı lazım. Her neyse  ne anlatacaktım ben ? Şimdi böyle birisi çıkıyor, karabatak gibi bunlar birden çıkıp birden kayboluyorlar, umut umut umut bir an umut oluyorlar ufak bir kıvılcım, geldin mi deyip kalbinin kapılarını sonuna kadar açıp içeri almak istiyorsun, sonra yavaş yavaş umutsuzluk giriyor içeri ! Buna sebep oluyorsunuz, o insan, o kalp umut etmenin ne demek olduğunu unutmuşken siz tekrar can sıkıcı duyguların fitilini ateşliyorsunuz.

Zorlamayın kendinizi, sevmiyorsa kalp sevemezsin, kaburgalarımızın arasında titreyen kalbimizi de ürkütmeyin ! Hayat bizim yakamıza yapışıyor ya izin vermemek gerek buna, acı acı çok defa tecrübe ettik, şöyle elimizle yakamızı düzeltip devam etmeliyiz yalnız sürdürdüğümüz bu yolculukta tek tabanca takılmaya, bu kelimeler birine kızgın olduğum için falan değil ya da haksızlık yapıldığını da düşünmüyorum, sevgi ısmarlama gelen bir şey değil, 

Şimdiki yazacaklarım uzlaşamayan kalplerimiz için değil, hiç bir zaman geçmişte kalmaman için, benimleyken ya da bir başkasıyla da olsan yıllar geçtiğinde anlayacaksın unutulmayanların kişiler değil o an yaşadığın duygular ve hisler olduğunu. Başka daha ne söyleyebilirim ki, karşındaki hiç bir zaman değişmeyecek, sen değişsen de o hep ya aldatan, yalan söyleyen, bencil biri olarak kalacak, sen kendini, zamanını, yıllarını harcadığınla kalacaksın. Bizler böyle şeyler çok yaptık sen yapma. 

Ben yazmama kararı almıştım güya !
14 yorum:

 1. Ne alaka Özlem diyeceksin ama yazını okurken Teoman'ın aşk kırıntıları şarkısı aklıma geldi. :D
  Ben hep derim karşımızdaki kişiye değil, bizde yarattığı duygulara aşık oluyoruz, seviyoruz diye. Yoksa bir insan bu kadar çok aşık olamazdı, sevemezdi. Ya da gerçek aşkı çoğumuz hiç yaşamadık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yoo ne alaka demicem çünkü başlıkta teoman şarkısı =))) ahahah yazının içinde geçen iki cümlede öyle ^-^ aşık olabileceğim biri çıkarmı bilmiyorum özlem =)

   Sil
  2. e tabii ki çıkar, her son yeni bir başlangıç demek.
   yeter ki gerekli yere noktayı koymayı bilelim ;)

   Sil
  3. hoşgeldin kırmızı teşekkür ederim yorumun için =)

   Sil
 2. Karabatak gibi... :)


  Neyse, ben de beklerim. :)

  YanıtlaSil
 3. İnsan aşkı doyasıya yaşamalı ve bunu özgürce yazmalı! Yaz sen bol bol, iyi geldiğini göreceksin ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir şeyler yaşasak yazıcazda yaşatmıyorlarki =D

   Sil
 4. =) rica ediyorum bir daha saçma kararlar alma olur mu =*

  YanıtlaSil
 5. yaşanmışlıklar arttıkça güvensizlik de artıyor..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hep kötü tecrübelerden ama =(

   Sil